piątek, 20 marca 2020

Książka "Raven" - Joanna Jarczyk - ZAPOWIEDŹ WYDAWNICZA

PREMIERA 2020 r.

Raven - Joanna Jarczyk (powieść,, 2020 r.)


Raven - Joanna Jarczyk książka okładka przód
Tytuł: „Raven”

Autorzy: Joanna Jarczyk

Gatunek: horror

Ilość stron: 338

Oprawa: miękka

ISBN: 978-83-952497-5-4

Data wydania: 2020-03-31 r.

Wydawca: Wydawnictwo AlterNatywne


Kiedy znaleziono ją bosą, ubraną w długą, białą suknię na dnie otwartego grobu wykopanego w lesie, dziewczyna przysypana płatkami czerwonych róż wyglądała, jakby miała zaraz się obudzić. Jednak była martwa. Blisko sto lat później historia leśnej mogiły się powtarza...

Na obrzeżach małego miasteczka zaczynają dziać się dziwne rzeczy. W krótkim czasie w niewyjaśnionych okolicznościach w lesie pojawiają się kolejne trupy. A wszystko to zbiega się z bardzo nietypową i mrożącą krew w żyłach próbą samobójczą młodziutkiej Miriam Longo. Czy jej zrozpaczona matka znajdzie w pamiętniku dziewczyny odpowiedź na pytanie, dlaczego córka targnęła się na swoje życie? I kto zrobił jej makabryczne zdjęcia?

Agnes Prim, lekarka z miejscowego szpitala psychiatrycznego, z racji wykonywanego zawodu przyzwyczajona jest do "nietypowych" zdarzeń, musi być bardzo racjonalna i twardo stąpać po ziemi. W pracy dzielnie wspiera ją stażysta Maks Fergot. Jednak czy to, co czai się w lesie, na pewno jest tylko wytworem umęczonego umysłu ich pacjentki...?